• Седиште од висококвалитетна memory пена целосно обложена со PU кожа 
 • Механизам за потпирање на грбот со заклучување во 5 позиции
 • Подесување на висината
 • Дополнително перниче за лумбарна поддршка
 • Алуминиумска основа со тркалца

Оценете го продуктот • Бесплатна достава

  За сите нарачки над 0 ден.

 • Безбедно плаќање

  100% сигурност

 • 24/7 комуникација

  Online техничка поддршка